tralala

TT Naposledy: Kde je ta nudle?

23. listopadu 2015 v 21:31 | Karolína Kadl
Ahoj!

Dnes na téma týdne. Nebudu zdržovat, a půjdu tedy rovnou k tématu: "Naposledy"
Kdy naposledy jste v zimě neměli rýmu? Já nevim jak Vy, ale je podzim a já už permanentně kámošim s kapesníky. Můj kabát začíná být pěkně nevrlý, protože velkou část kapes zaberou právě kapesníky. Koho by to bavilo, že jo?
Můj nos asi taky nebude úplně nadšenej. I když celou situaci jsem mu vysvětlila a vcelku chápe, že to není moje vina. Hodný.^^ Proč mám rýmu na podzim i v zimě, když se otužuju? Co já z tý středně studený vody vlastně mám? Je to nepříjemný a rýmu mám obvykle stejně. I když... jak tak nad tím přemýšlím... že by šlo o celoroční rýmu? No fuj!

Kdo má rýmu? Put your hands up in the air!:D

Čauky mňauky

26. října 2015 v 20:06 | Karolína Kadl
Ahoj!

Kdy je nejvyšší čas říct sbohem? Myslím, že je to čas, kdy pocítíte tu změnu. Víte, že už to není to, co to bývalo, že něco je prostě jinak. Ano. Prostor se mění i čas a lidi. Kurňa! To je docela krutý, když se všechno mění. Ale víte co? Nic není ztraceno! Právě proto, že se všechno mění, nemůžete vědět, co vás potká. Říkám, že každý pozná, kdy je čas říct sbohem.

Co ty jsi za kentaura?

16. září 2015 v 19:08 | Karolína Kadl

Ahoj!
Článek na téma anonymita..uuu:DVzpomínám si, když jsem šla poprvé na střední a teta mi říkala, že je to nový začátek. Měla pravdu. A to nejenom s tím, že poznáte nové přátele, nové nepřátele, nové učitele, i nové poznatky. Bylo to také o tom, že nikdo Vás tam nezná (teda.. většina:D), a nikdo se tak nemusí dozvědět nic o tom, kdo jste byli dřív, co jste dělali a jak jste žili. Bylo to čistě na Vás. Mohli jste si i dát nějakou přezdívku (dobře, pokud máte přezdívku, kterou si vymyslíte vy sami, je to..divný:D) ale šlo to!:D Vy sami si však vytvoříte vlastní začátek nového života, života na střední.

Kolikrát si říkám, že bych ráda odjela.. Sbalila si kufry a odjela.. třeba do Narnie. Je mi to fuk, prostě kamkoliv, daleko od lidí, které znám (mám vás ráda:*). Nebylo by super jen tak se sbalit a odjet? (Není to řečnická otázka, a tak si i odpovím!^^) Bylo! Nemuselo by to být daleko.
Když jsem si řekla, že bych jen tak jela na chatu, kam jezdíme zřídka, došlo mi, jaká je to blbost. Proč? Protože musím zůstat v Ústí, kde mám určitý povinnosti (to zní, jak kdybych měla vlastní dítě, maláá :D:*). Ale i tak mi nikdo nevezme představu, že odjíždim pryč, někam, kde nikdo neřeší můj život, protože mě nezná (né že by mě lidi, co mě řeší, znali).Zvláštní, že jsem to napsala.. protože mám svůj život ráda. I když momentálně jsem marod, a tak se z mého života stává boring-ismus, kdy vlastně jako bonus zjistíte, že každý člověk je nahraditelný a bez Vás se svět nezboří (Měl by, co?). Jo, celkem mě ta myšlenka deprimuje:D

Hudební.. léto

7. srpna 2015 v 18:56 | Karolína Kadl
Ahoj. Sluníčko, vedro, pařáky, voda? Prostě léto:D A k létu patří co? Takový ty písničky, který vás nabijou i v tom nejhorším pařáku!
A protože jedu originalitu, nebudu sem dávat nové písničky! Ha!

Postel není bezpečná zóna aneb Ubraňte se strašidlům

1. srpna 2015 v 12:19 | Karolína Kadl
Ahoj!
Strašidla pod postelí? Kdo by se nebál. Necháte ruku mimo postel a je po vás. Já osobně nemůžu (a ani nechci:D) mít ruku/nohu mimo postel. Postel je taková bezpečná zóna. Ale když tak nad tím přemýšlím v posteli moc bezpečno není.:D Kdokoliv bude chtít, vleze vám na postel (ledaže by Bubák neuměl skákat:D). Ale nesmutněte, zůstává spousta možností, jak se ubránit!

(ta koza to má těžce na háku:D)Jak se ubránit strašidlu pod postelí:

Cheese

17. července 2015 v 15:05 | Karolína Kadl
Ahoj!
Už jste někdy přemýšleli jaké kouzlo má obyčejný úsměv?
Většina bude souhlasit, že vám druzí pak můžou připadat sympatičtější, přátelštější a celkově prostě šťastnější.
Proč ale úsměv dělá lidi i krásnějšími?
Je to možné, že za to může jenom právě úsměv? Tak obyčejná věc?


- Né každý bude souhlasit. Můj názor je však takový, že každému úsměv sluší. Musí jenom vědět, který typ úsměvu to je.

Who you gonna call

7. července 2015 v 8:15 | Karolína Kadl
Ahoj!
,,Who you gonna call", říká vám ta věta něco?:D
Možná ještě dodat melodii a máte to! ,,Ghostbusters!"
Luxusní písnička. Zbožňuju jí. Sice je starší ale.. Hej co? Z roku 1984. Je to tak stará písnička, a přesto myslím, že dost známá. Uau! Abych dokončila větu..:D Sice je starší, ale strašně energická.

Vzpomněla jsem si na ní až nedávno, kdy na mě vyskočila videa z Justdance (o tom se taky někdy rozepíšu:D). Tancoujou tam 3 krotitelé duchů a jeden duch. Ten duch je trošku postiž, ale dobrý.:D

Ta choreografie se mi líbí. Nejhezčí je týpek tancující uprostřed, ale nejlepší pohyby má ten napravo, takže tancuju podle něj.:D)
Koho byste vybrali vy? A znáte song Ghostbusters? Líbí se?

I love it

4. července 2015 v 8:00 | Karolína Kadl
Ahoj!
Poslouchala jsem si Óčko (žádnej hejt, mám Óčko ráda:D) a najednou.. úplně peckovej song!
Řekla jsem si, že ho sem dám (doufám, že přidávání videí není nijak trestné, protože se snažím všechny nemoje věci přidávat ve vší počestnosti^^)
Má to trošku delší název, ale přesně vystihuje refrén. Nebo refrén vystihuje název.. Kdo ví. :D
Zbožňuju, když se nějaká písnička jmenuje jako to, co se v refrénu zpívá. Hodně to usnadňuje hledání.
Zpátky k songu.. Hrozně se mi líbí. Je taková veselá.^^

Jaká písnička vás zaujala jako poslední? :)

Zámek lásky?

3. července 2015 v 7:00 | Karolína Kadl
Ahoj!
Nebudu mlít žádný okecávačky.. nebo.. žeby?:D
Jak se máte? Co jste měli k snídani? Že jste rovnou obědvali? :OO
Teď fakt.:D Chutnala vám snídaně?Nějak jsem přemýšlela nad takovými těmi ploty, kam si můžete zavěsit zámek. Zámek je o vás a někom vám hodně blízkým. Většinou ale zamykají právě zamilovaní. Já to štěstí nikdy neměla, ale nápad se mi hodně líbí. Víte, že někde ten zámek je a prostě.. je váš.
Na druhou stranu (nechci být pesimista:D), ale přichází otázka, co se děje po rozchodu. Přijde jeden z nich zámek otevřít a zničit? Jak tak nad tím přemýšlím, říkám si, jestli má pořád klíčky u sebe. :D Nebo to šmiká těma obříma.. kleštěma?:D (je to jako veřejné přiznání, že neumím pracovat s nářadím:(:D)
Jaký názor máte na ,,zamilované" zámky vy?

 
 

Reklama