Kvetu

22. dubna 2016 v 21:38 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Chápete, jak se člověku může tak neskutečně měnit nálada (žádný poznámky o ženách-_-)? Ještě včera nálada vyvraždit svět a dneska? Dneska kvetu.. No chápete?

Dnešek se měl vést v duchu posledního zvonění. Ve škole to ale zamítli což mě ani nepřekvapuje, a tak jsme somrovali jenom ve městě. Ale předtím se několika třídám povedlo porušit někaterá z pravidel, která zakazovali cokoliv s poslendím zvoněním. Tím je na mysli vybírání peněz od studentíků školy a netiché hlučení. Upřímně.. věděla jsem, že je to zakázaný, a proto mě to lehce namíchlo. Přecejenom.. Kdo bude řešit, kdo pravidla porušoval a kdo ne? Jasný, všechny totiž zajímá spravedlnost. (thumb up)
Spolužáci se ukázali jako sobečci (že mě to ještě překvapuje). Co mě překvapilo ale maxiálně, že to stihli ukázat několikrát za den. No nic.. Musím říct, že nakonec poslední zvonění bylo dobrý. Jenom asi to neni úplně akce pro mě. Neumím žebrat peníze od cizích lidí moc. Nebo to alespoň dělám tak, aby je to moc neobtěžovalo. To znamená minimální příjem do kasy:D.
Z čeho jsem ale nadšená je, že sem si mohla vzít na sebe kostým. Protože přecejenom člověk moc příležitostí nemá (s tím se musí něco udělat).

Nejlepší část dne byla však strávená s mým přítelem. Zlatíčko. Nejlepší je to, že člověk může být sám sebou, chovat se jak malej harant i ve svých skoro 20 a dělat neskutečný kravinky. :) ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kimi Kimi | Web | 29. září 2016 v 20:35 | Reagovat

Ahoj :) vraciam sa na blog a budem rada ak sa spriatelíme :) autorka blogu crushin my fairytale ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama