Listopad 2015

TT Naposledy: Kde je ta nudle?

23. listopadu 2015 v 21:31 | Karolína Kadl |  tralala
Ahoj!

Dnes na téma týdne. Nebudu zdržovat, a půjdu tedy rovnou k tématu: "Naposledy"
Kdy naposledy jste v zimě neměli rýmu? Já nevim jak Vy, ale je podzim a já už permanentně kámošim s kapesníky. Můj kabát začíná být pěkně nevrlý, protože velkou část kapes zaberou právě kapesníky. Koho by to bavilo, že jo?
Můj nos asi taky nebude úplně nadšenej. I když celou situaci jsem mu vysvětlila a vcelku chápe, že to není moje vina. Hodný.^^ Proč mám rýmu na podzim i v zimě, když se otužuju? Co já z tý středně studený vody vlastně mám? Je to nepříjemný a rýmu mám obvykle stejně. I když... jak tak nad tím přemýšlím... že by šlo o celoroční rýmu? No fuj!

Kdo má rýmu? Put your hands up in the air!:D

Lajdaismus

23. listopadu 2015 v 20:51 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
řekla jsem si, že něco napíšu. Nápady létaly kolem mě..ale jak říkám, jenom kolem. :D Po tom, co jsem si ale všimla, že tenhle článek zahnal mou měsíční nepřítomnost, téma bylo jasné. LAJDÁCTVÍ!


Znáte to, že i když máte čas, vlastně čas nemáte? Protože jste ztroskotali někde mezi fcb a pohodlím domova? Hrůza! Vím, že mám málo času, ale i přesto si prostě sednu k fcb. Štve mě to! I když tam jsem víceméně kvůli jednomu člověku. Je naprosto sweet, ale o tom ten článek neni. Když se nad tím zamyslím, je to ztráta času. Pokud nevnímáme sociální stránku věci, protože je to pořád nejmíň časově náročný udržování vztahů s lidmi.
Sou.. Pak bych si taky dala facku za to, jak odkládám psaní deníku. Proč to dělám? Já nevim! Jak? Taky nevim!:D
Když nemám čas, jsem našvaná, že deník nemůžu napsat. Když na to čas mám, chci si jít spíš odpočinout, než psát záznamy jako povinnost. A pak když se zpětně koukám do deníku, zjišťuju, jak málo popsaných stránek tam je. A k tomu všechno to, co je tam napsáno, je popsaný opožděně, takže ty pocity nejsou.. 100%?

Achjo. Je tu někdo další, kdo projevuje nějak svoje lajdáctví? (Prosím, nenechte mě si myslet, že jsem největší lajdák! :D)

PS: obrázek zase hrozně souvisí, ale vypadá tak nasraně, že sem musel jít:DD