Co ty jsi za kentaura?

16. září 2015 v 19:08 | Karolína Kadl |  tralala

Ahoj!
Článek na téma anonymita..uuu:DVzpomínám si, když jsem šla poprvé na střední a teta mi říkala, že je to nový začátek. Měla pravdu. A to nejenom s tím, že poznáte nové přátele, nové nepřátele, nové učitele, i nové poznatky. Bylo to také o tom, že nikdo Vás tam nezná (teda.. většina:D), a nikdo se tak nemusí dozvědět nic o tom, kdo jste byli dřív, co jste dělali a jak jste žili. Bylo to čistě na Vás. Mohli jste si i dát nějakou přezdívku (dobře, pokud máte přezdívku, kterou si vymyslíte vy sami, je to..divný:D) ale šlo to!:D Vy sami si však vytvoříte vlastní začátek nového života, života na střední.

Kolikrát si říkám, že bych ráda odjela.. Sbalila si kufry a odjela.. třeba do Narnie. Je mi to fuk, prostě kamkoliv, daleko od lidí, které znám (mám vás ráda:*). Nebylo by super jen tak se sbalit a odjet? (Není to řečnická otázka, a tak si i odpovím!^^) Bylo! Nemuselo by to být daleko.
Když jsem si řekla, že bych jen tak jela na chatu, kam jezdíme zřídka, došlo mi, jaká je to blbost. Proč? Protože musím zůstat v Ústí, kde mám určitý povinnosti (to zní, jak kdybych měla vlastní dítě, maláá :D:*). Ale i tak mi nikdo nevezme představu, že odjíždim pryč, někam, kde nikdo neřeší můj život, protože mě nezná (né že by mě lidi, co mě řeší, znali).Zvláštní, že jsem to napsala.. protože mám svůj život ráda. I když momentálně jsem marod, a tak se z mého života stává boring-ismus, kdy vlastně jako bonus zjistíte, že každý člověk je nahraditelný a bez Vás se svět nezboří (Měl by, co?). Jo, celkem mě ta myšlenka deprimuje:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kimi Kimi | Web | 1. října 2015 v 0:03 | Reagovat

Myslím si, že každý má niekedy chuť vypadnúť ďaleko preč od ľudí, ktorých pozná a začať odznova

2 Kullalp Kullalp | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 14:22 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers discomfort, aches. To delay trip in the hospital cannot be. Formation under the muscle cavity may become cancer disease. But more often it is consequences excessive use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, intense sweating. Inflammation causes a close blouse, polluted razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/i-have-a-lump-under-my-armpit-which-doctor-should-i-visit>i have a lump under my armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming hot? This is the boil that should should, next take antibiotics. In the first stage cost lotions, antibacterial drugs. When the ailment switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama