Seznamte se, moje nová doktorka

10. srpna 2015 v 21:05 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj,

dnes jsem byla navštívit svou novou doktorku. Protože mi je "víc než 19" (je mi 19 a měsíc o_O -myslela jsem, že takhle to počítají jenom děti:D), doktoři mi odmítali vyplnit papír do autoškoly. Musel jsem tedy změnit dětskou doktorku za doktorku pro dospělé. Vyhovuje mi, jak je její ordinace blízko (na stejném sídlišti^^). Nejdřív jsem jí volala, jestli bere nové pacienty. Řekla, ať přijdu a dá mi žádanku pro složku od mé bývalé doktorky. Šla jsem tam s přítelem (byla by pěkná nuda tam čekat bez něj).
Že bylo vedro nemusím určitě ani zmiňovat (docela mi to bere energii poslední dobou). Když jsme tam došli, v čekárně byla asi miliarda lidí. Čekali jsme a pak jsme se rozhodli jít k mé bývalé doktorce, jestli by nám tu složku dala bez žádanky. Ale jasnýý. Karolínka zase fůra štěstí. Dorazili jsme ve 13:37. Blbý že zrovna od 13:30 do 14h měli pauzičku (palec nahoru). Vrátili jsme se tedy k nové doktorce a čekali. Čekali jsme takovým způsobem, že jsme si četli nástěnku. Po obrázcích, které visely na zdi, mě už nemohlo nic překvapit (na 2 obrázcích byli lidé na sále a nad nimi nebezpečně stál zubař -ano,správně..nebyla jsem u zubaře-, na dalších 2 byly nahé ženské). Ale překvapilo. Na nástěnce byly naprosto suchý vtipy, opravdu jsme se nesmáli. Hodně z nich bylo se sexuální tématikou. Neskutečně slizská čekárna, nevím, co mají nahé ženské co dělat v čekárně u praktického lékaře a horory made by Dentist studio by tam taky být nemusely. Celá čekárna mě vyděsila. Jenom jsem myslela na to, že doktorka je blízko a že "to zvládnu".
Dál pominu, že mi sestřička zabouchla několikrát dveře před nosem, protože mě neviděla. Kdyby nebyla líná vyjít ze dveří.. no nic. Pak jsem ji konečně odchytla a ptala se na tu žádanku. Vůbec netušila o čem mluvim, super (taky máte rádi ten pocit, kdy si připadáte jak naprostej idiot?)
Jak to celé dopadlo? Řekla mi, ať přijdu zítra (nebo nejlíp za týden), že je tam čekárna plná lidí (dodala pak "pokud to nespěchá", čímž u mě získala bonusový bod.. alespoň nějaký). A tak mě ta cesta čeká zítra zas. Doufám, že mi papír vyplní brzy, protože už bych ráda byla zaregistrovaná v autoškole (přestože mám zítra už druhou teoretickou hodinu).
Karolína Kadl se loučí a zítra dodá pokračování (pokud bude za něco stát:D).

Co Vy a Vaši lékaři? Všimli jste si někdy něčeho divného v čekárně/ordinaci?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama