Nevybereš si

20. srpna 2015 v 15:19 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!

Plácačky na mouchy? Až Vás někdo bude sakra štvát, vzpomeňte si, že každý jednou umře.
poznámka: vražda je špatná (a přát smrt taky!), ale konstatování faktu trestné není O:)

V sobotu odjíždím na soustředění koučovat dětičky (florbal). Informace jsem dostala až dneska (kdo si počká, ten se dočká:D). Viděla jsem ty trenéry nad kolonkou svého jména. Hrůůza. Je nás tam 5 (jeden odjíždí dřív, a tak bych řekla, že jsme spíš jen 4).. Dva z nich nemám ráda. Dlouhá historie. S tím jedním jsme válčili celou sezónu a vyříkali si to až ke konci (Jsem ráda, že jsme si to vyříkali. Vlastně nemůžu říct, že ho nemám ráda, je to fajn člověk jinak.. Jenom už prostě ničemu nevěřím.) A ten druhý.. ano, toho opravdu nemám ráda. :( (celkově nemám ráda lidi, co se nade mnou povyšují)

Každopádně můj coachovej parťák je naprosto super a strašně se těším na spolupráci s ním (Je to jeden z trenérů, který mi dal prostor se jako trenér projevit, věří mi a snaží se mi pomoct, když potřebuju. Jsem mu vděčná.).

Proč tohle vlastně píšu? Každý z nás má lidi, které má rád a taky zná spoustu lidí, které by nejradši zabil (a že jich neni málo:D). Avšak náhoda je blbec a když už si myslíte, že tu druhou skupinu nikdy víckrát neuvidíte, budete ji mít ještě blíž, než byste čekali. Dneska mi ale došlo, že i když ty lidi nemáte rádi, stejně je vám k ničemu o tom s někým mluvit. Na co si stěžovat, když se nic nezlepší. Naopak se to obrátí proti Vám a to Vy akorát budete za hlupáka pomluvačnýho.
Uvědomila jsem si, že o lidech, které nemám ráda, tam nebudu mluvit a budu mluvit spíš o lidech, které ráda mám. (avšak jasně.. občas to ujede:D)

Není lepší koukat na to dobré? Co si myslíte Vy?:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a horory?

ano
bububu..ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama