Vltava 2015 1.díl

8. července 2015 v 10:54 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Tenhle článek jsem odkládala tak dlouho, že už vlastně nevím, co bych napsala:D (stupid girl). Pokusím se začít od začátku.

Nemám ráda balení věcí, vždycky něco zapomenu. No, zapomněla. Letos jsem to nechala totiž na poslední chvíli a zabalila si až večer před odjezdem (double stupid girl). Neřešila jsem, že nemám ešus (vždycky ho bral táta, ale táta letos nejel a půjčovat od něj si nic nehodlám, nemluvíme spolu), plechový hrníček nebyl, chtěla jsem si vzít svůj obr hrníček.. (mimochodem jedna z věcí, co jsem zapomněla-_-) Zjistila jsem také, že nemám spacák. Jediný, co jsme doma měli, si bral brácha (nepočítala jsem s bráchou:(:D).
Věci jsem si pořád skládala a vyndavovala z batohu. Nakonec to vypadalo jakobych měla hrozně moc věcí. Na 3 dny!:D

Vstávání bylo otřesné. Vstávali jsme ve 4, odjezd byl ve 4:45. Cesta byla dlouhá, ale řídil Honza. Honzu a Elču jsem poprvé potkala na oslavě narozenin kamaráda. Elča mi moc nesedla, víc důvodů.. Jeden z nich, že z prvních vět, co mi řekla, byla neúmyslná urážka. Honzu mám ráda, je to strašně zlatý člověk. Ale jeho přítelkyně se k němu občas chová.. no, to je fuk. Prostě občas jejich vztah nechápu. Jediné, co jsem pochopila, že první dojem se těžko láme.
Sraz všech aut byl na pumpě. Bylo zajímavé vidět všechny, s kterými jsme na vodu jeli, protože jsem o polovině nevěděla. :D Pak jsme zase nasedli do aut a vydali se na dlouhou cestu. Strašně mě rozesmálo, když Elča hledala sluneční brýle. Otevřela přihrádku auta a řekla:
E: ,,Co ty brejle?"
H: ,,Ty jsou tvoje"
E: ,,Ty nejsou moje"
H: ,,Ale mohla by sis je vzít kdybys chtěla" :DD


Protože cesta byla dlouhá, dva členi našeho alfa týmu usnuli (oni by usnuli i kdyby cesta byla krátká:D). Byla to Elča a můj brácha (strašnej spáč:D). Já pak usínala taky, ale bylo mi hloupý spát, když řidič spát nesmí. A tak jsem si zpívala v autě (nevím, jestli by pro něj nebylo lepší, abych spíš spala:D).

Na místě jsme čekali celkem dobu. Nejdřív až dorazí ostatní, pak až se odvezou auta.
Vypůjčili jsme si rafty a šli na to..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama