Školení

25. července 2015 v 12:40 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Jsou prázdniny, ale já nemeškám a stejně se učím (konečně něco, co mi k něčemu bude.. né jak ve škole:D).
Ve středu jsem jela na trenérský seminář florbalu na Rookie camp. Co dodat. Z cesty jsem byla docela vystrašená, ale když jsem už byla na nádraží, všechno bylo zvláštně jednoduché. Nastoupila jsem do vlaku a potom, co jsem získala spolucestujícího, jsem byla otázána, jestli vlak jede do Prahy. Já, cestovní neznalec. Byla jsem si ale jistá, že jede. Pocit chytrosti. ^^:D


V Praze jsem procházela kolem spousty lidí. Většina seděla... všude! Na sedačkách, u sloupů, na zemi. Já tedy vyšla ven, že si sednu tam. Vynechme to, že vedle mě seděla pochybná parta chlápků, bylo strašné vedro! A já byla neskutečně spálená z předchozího dne, proto se to tam nedalo vydržet. Šla jsem tedy zabrat jeden sloupek na nádraží. Tabule ukazovala čas odjezdu mého vlaku 13:38 (já měla napsáno, že ve 13:19!) Přesto jsem šla dřív na stanici a vlak opravdu jel ve 13:19. WTF?:D Další paní se mě zeptala, zda vlak jede tím směrem. Uuu, znovu chytrá^^:D (v Berouně to bylo krásné, skály, stromy a voda^^ nádherný pohled z okýnka:)))
Takže.. cesta byla v pohodě. Až na poslední vlak, kdy mě to skříplo ve dveřích. Super pocit. -_-


Rookie camp
Nejdřív si nás nikdo nevyzvednul a my čekali (všichni byli totiž na koupališti-_-). Pak přijel jeden trenér, super týpek. Bylo nás 8 a seminář byl super:) Užitečné informace a mohli jsme se doptávat.
Ale po semináři? Neměli jsme co dělat. Mohli jsme se jít kouknout na tréninky, což jsme udělali. Ale viděla jsem 2 tréninky a už jsem nevěděla coby. Tréninky byly hrací. (ale musím říct, že účastníci byli hodně šikovní)
Seznámila jsem se s dvěma holčičkama. To byly jediné osoby, s kterými jsem se tam tedy bavila.
V brzké noci nás trenéři vyhodili z tělocvičny, kde jsme měli přespat. Děcka už měly večerku, a já se taaaak nudila. Hrůza! Takže jsem volala s dvěma lidma po telefonu. Pak zase nuda.


Slibovaný program semináře pro trenéry na Rookie campu:

15:30 Sraz v Králově Dvoře
16:00 Práce s trenérským programem XPS Network
17:30 Večeře
18:00 Efektivni treninkova jednotka (Herni princip - herni myšleni)
X 20:00 Beseda s extraligovými hráči a trenéry
X Druhý den dopoledne trénink s dětmi. (když jsme se na to ptali, byli jsme za idioty, že nic takového pro nás není-_-)

(K nám, trenérům, se zachovali nic moc.. ale pro účastníky RC je vše skvěle připraveno a vymyšleno. Postoj k nám mě ale i tak mrzí.)Cesta domů byla docela fajn. Povídali jsme si s kámoškou-trenérkou. Z Prahy do Ústí měl vlak zpoždění 10 minut. to se dalo zvládnout. Když jsme ale nastoupili, spustilo se hlášení o 45 minutách zpoždění. K tomu nás z kupéčka vyhodila parta anglicky mluvících kluků, protože to měli rezervované. Stáli/seděli jsme tedy na chodbě. Dost mě štvalo, jak každý procházel sem a tam. Promíjela jsem to jenom lidem, co se omluvili, poděkovali a nebo pak jednomu klukovi, který se na mě krásně usmál. ^^

Na závěr chci říct.. Jsem ráda, že jsem zjistila, že nejsem tak neschopná a že cestu vlakem sama s přehledem zvládám. Na druhou stranu.. kdybych věděla, jaký ten seminář bude, asi bych nikam nejezdila. Nejsem si totiž jistá, jestli to stálo za to. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama