Přežila horory, přežije všechno

28. července 2015 v 13:36 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!

Včera jsem se zúčastnila filmové-hororové noci u kamaráda. Sešli jsme se parta lidí, neznala jsem jenom jednu holku, svojí jmenovkyni (nemám ráda, když má někdo stejné jméno jako já:D ale dobrý).
Trošku mi vadilo, že Kája chtěla koukat na horory s titulkami. Proč? Jako chápu, že je to pak všechno věrohodnější, ale soustředit se na titulky u hororu bylo pěkně na prd. Nejdřív jsem si říkala, že to bude lepší, ale po tom, co jsem věděla, co kdo řekne, začalo mě to lehce štvát.:D
Sou.. moje prosby o komedie nezabraly, a tak se pustil první horor. Seděla jsem před tv na křesle a došlo mi, že až se setmí, budu si připadat lehce v nebezpečí (ode dveří bych byla navíc první:D). Přidala jsem se tedy k ostatním na gauč. Mnohem mnohem lepší!Chraň nás od zlého (Deliver Us from Evil)
Dlouho jsme nechápali děj. Dokonce jsme dali pauzu, aby jsme si sdělili, kdo, co, proč a jak.:D
Nekoukejte na to, je to blbost. Navíc.. Na konci vymítali ďábla z jednoho chlápka a za sklem to všechno pozoroval černoch (#no racist). Měl naprosto nedůležitou roli, tak nechápu, proč tam nechávali jeho komentování apod. Bylo to otravný.

Hodnocení ČSFD: 71% (WTF?! Proč?!)
Uklidnění: je to blbost


Kletba z temnot (Possession)
Holčička najde ve výprodeji truhlu pěkně starou a s podivnými znaky.. neni to podezřelý. Když truhlu otevře, něco ji "posedne". Jsou tam zvraty, kdy se holčička mění, je agresivní, chce svojí truhlu.
Zvláštní scénka je, když se podívá na svého "otčíma" a jemu začne téct krev z pusy a vypadnou mu všechny zuby. (Čekali jsme, až se na konci objeví něco o něm. Žil s prázdnou hubou nebo ne? Ale nic o něm už nebylo)
Tenhle horor chválím. Líbil se mi příběh, zpracování i zakončení. Nejvíc se mi však líbilo to, že jsem se mohla uklidňovat, že takovou skříňku přece nemám, a tak nemusím mít strach^^ (ne, vůbec nejsem strašpytel:DD)

Hodnocení ČSFD: 63% (nevěřte tomu, je to mnohem lepší než ↑)
Uklidnění: nemám starodávnou skříňku s podezřelým napisem


Insidious
Náš třetí horor v pořadí. První s titulky. Ze začátku to byla nehorázná nuda, řekla bych, že právě kvůli titulkům. Pak to začalo být zajímavé. Strašně jsem se lekla, kdy jsem viděla tvář onoho démona vedle táty. Pěkně hnusný.:D
Musím přiznat, že od třičtvrtě filmu jsem nekoukala, protože jsem se bála, že tváře démonů nezapomenu. Jsem ráda, že jsem nekoukala.:D
V tomhle hororu mě uklidňovaly scény (i příběh), kdy se duše táty a syna dostaly do jiného světa (mrtvých apod.). Bylo to pak trošku scifi a nepodobalo se to žádnému klasickému hororu.

Hodnocení ČSFD: 74%
Uklidnění: chvilkami pohádkářský scifi


Pokoj 1408 (1408)
Tenhle film jsem už viděla, věděla jsem tak co přijde.. Proto jsem si hrozně přála, aby pustili zrovna tohle.:D Povedlo se!
Týpek rád duchy, a tak se ubytuje v pokoji číslo 1408, kde došlo k 56 úmrtím (zaujal mě příběh uklízečky, která se ocitla sama v zamčené koupelně, tam našla nůžky, a tak si se smíchem vyškrábala oči:D nejsem žádnej násilník, ale tohle má prostě nápad:D). Prý tam nikdo nevydržel dýl, než hodinu. (challenge accepted)
Na to že je to film z roku 2007, pořád má něco do sebe. Je to spíš psychárna, ale líbí se mi ty nápady. :)

Hodnocení ČSFD: 67%
Uklidnění: nejsem v pokoji číslo 1408 (a nikdy nebudu:D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a horory?

ano
bububu..ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama