Barvičky na sklo

1. července 2015 v 8:15 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Pokud jste nějací milovníci barviček na sklo, radši nečtěte dát. :D Nikdy jsem neměla v plánu je tu nějak shazovat.. ale asi jsem si to rozmyslela.

Vždycky vymýšlím způsoby, jak vykrášlit náš byt (hlavně můj můj a bráchy pokoj). Jeden rok padla řada na barvičky na sklo. Zbožňovala jsem je! Kreslila jsem pořád. Vlastně ani nevím, co se mi na nich tak líbilo.. Vím ale, že mě štvalo, jak dlouho schly. Jednou jsme totiž s bráchou nakreslili na fólii A4 psa. Uznávám, barev jsme tam napatlali solidně hodně, ale byli jsme malí a přišlo nám to OK. No, nebylo. Obrázek schnul na topení a na barvu brzy působila gravitace. Pekelně rychle to stékalo, takže byl náš výtvor na vyhození. Bohužel si nepamatuju, jestli nám to káplo na koberec (nedivila bych se), nebo jsme to včas zastavili.


Po tom, co jsem namalovala spoustu obrázků, jsem některé z nich nalepila na sklo. Na dveře a na okno. Debilnější nápad, než další obrázek nalepit i pod sklo na dveře mě napadnout nemohl. Před pár dny jsem se totiž rozhodla, že všechny ty obrázky už jsou moc dětský a že my (já a brácha) bychom měli mít pokoj jako 19 letí. Barvičky na sklo byly peklo! Vůbec to nešlo dolů! Do dveří se dokonce vsákla barva a já se začala uklidňovat tim, že zelená nemusí vypadat jako plíseň. Nešlo to dolů ani ze dřeva, ani ze skla. Barvičky tam byly totiž sakra dlouho. A já celkem šílela. Zničila jsem si nehty a přede mnou bylo ještě hodně slupování! Něco jsem postříkala prostředkem na mytí oken. Zdálo se mi, že to docela pomohlo. Avšak vyplýtvat sem všechno fakt nechtěla. Mrkla jsem na net, kde psali, že to mám namočit do vody, nebo prostě na to položit ubrousky nasáklý vodou. Super super! Neskutečnej rozdíl. Moje nehty byly vcelku zachráněný (dobře, možná, že už víc zničený být nemohly).
Sundala jsem pár obrázků a teď máme nechutně opatlaný okna. Omyla jsem je jenom hadrem a něčim na okna, abych dostala pryč zbytky barviček. Ale umytí oken je v pořadí a brzy se snad budou zase lesknout.^^

Jsem tak ráda, že ty barvičky jsou už pryč! Moje možný budoucí děti asi budou mít barvičky na sklo zakázaný. Ledaže by se chtěly nervovat u sundavování obrázků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kreslili jste už barvičkami na sklo?

ano 100% (6)
ne 0% (0)

Komentáře

1 Atris M. Atris M. | E-mail | Web | 1. července 2015 v 10:32 | Reagovat

Taky jsem měla období "všechno na sklo"... Ale bylo to dlouho předtím, než v celém baráku vyměnili okna, takže kdyby mě snad někdo chtěl "nutit" do jejich odklizení, mám to z větší části bez práce. :D
Nicméně, tip s mokrými ubrousky si pro jistotu dobře zapamatuju - "už žádné další oběti mezi nehty!" x)

2 Karolína Kadl Karolína Kadl | Web | 1. července 2015 v 10:48 | Reagovat

[1]: taky jsem si to měla víc ošéfovat:(:D
:D správný přístup^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama