Červenec 2015

Nula

29. července 2015 v 17:17 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!


Dneska mám celkem špatnou náladu. Na prázdniny jsem si totiž vytvořila seznam věcí, které bych chtěla splnit. A protože jsou prázdniny, je to nejlepší čas začít.

·autoškola (polovina prázdnin a já tam nejsem ani přihlášená-> už 3. týden mi to posrali doktoři..)
·trénovat němčinu a angličtinu
·přečíst něco z povinné četby
·napsat pár příběhů
·dodělat si kostýmy
·začít hrát na kytaru
·naučit se vařit
·doplnit si portfolio
·udělat si blog


Co z toho jsem splnila? Jen ten blog. Jako fajn, aspoň něco, ale i tak mám ze sebe hodně špatnej pocit. Jakobych zklamala sama sebe. Litovala jsem sama sebe, jaká jsem nula (tímhle flákáním nikdy ničeho nedosáhnu), když v tom mi došlo, že jindy bych o sobě řekla, jak jsem boží. Řekla bych, že jsem naopak velké číslo. Ale momentálně lituju sama sebe a je ze mě nula?
A tak mi došlo, že každé velké číslo může mít nějakou nulu, nějakou slabinu.


PS: Když tak nad tím přemýšlím, mám spoustu zážitků a všeho hezkého. Ale v seznamu jsem totálně pohořela.

Přežila horory, přežije všechno

28. července 2015 v 13:36 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!

Včera jsem se zúčastnila filmové-hororové noci u kamaráda. Sešli jsme se parta lidí, neznala jsem jenom jednu holku, svojí jmenovkyni (nemám ráda, když má někdo stejné jméno jako já:D ale dobrý).
Trošku mi vadilo, že Kája chtěla koukat na horory s titulkami. Proč? Jako chápu, že je to pak všechno věrohodnější, ale soustředit se na titulky u hororu bylo pěkně na prd. Nejdřív jsem si říkala, že to bude lepší, ale po tom, co jsem věděla, co kdo řekne, začalo mě to lehce štvát.:D
Sou.. moje prosby o komedie nezabraly, a tak se pustil první horor. Seděla jsem před tv na křesle a došlo mi, že až se setmí, budu si připadat lehce v nebezpečí (ode dveří bych byla navíc první:D). Přidala jsem se tedy k ostatním na gauč. Mnohem mnohem lepší!

Školení

25. července 2015 v 12:40 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Jsou prázdniny, ale já nemeškám a stejně se učím (konečně něco, co mi k něčemu bude.. né jak ve škole:D).
Ve středu jsem jela na trenérský seminář florbalu na Rookie camp. Co dodat. Z cesty jsem byla docela vystrašená, ale když jsem už byla na nádraží, všechno bylo zvláštně jednoduché. Nastoupila jsem do vlaku a potom, co jsem získala spolucestujícího, jsem byla otázána, jestli vlak jede do Prahy. Já, cestovní neznalec. Byla jsem si ale jistá, že jede. Pocit chytrosti. ^^:D

Rajče na cestách

22. července 2015 v 9:00 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Dnes vyrážím do Králova Dvora z Ústí nad Labem. Jedu na trenérský florbalový seminář na prestižní Rookie camp. Hrozně se těším, ale zároveň.. nejsem moc zcestovalá. Do vlaku jsem sama nikdy nenastoupila, proto mám strach. Ale jestli štěstí přeje připraveným, dojedu daleko.:D
Včera jsme byli na zahradě a já se zase připekla. Dost. Všechno mě bolí a k tomu dneska mám cestovat v 35° a vejš:(
Fňuk, nechci dneska nikam jezdit.:D

A co vy? Co se u vás stalo/stane zajímavého?:)

Zadky zadky zadky

19. července 2015 v 18:40 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Dneska jsme se měli jít s kamarádkama podívat na zápas amerického fotbalu. Umyté vlasy jsem si musela vyfénovat (odsuzuju fénování, ničí to vlasy), nestíhala jsem.:(
Šla jsem na zastávku a musím říct, že mi to vcelku slušelo. Začalo pršet. Nijak mi to nevadilo, měla jsem svůj slavný klobouk.^^ Ale!
Došla jsem na zastávku a vidím porouchaný autobus. Super! Ignorovala jsem to (ještě byl čas) a šla si koupit lístky z automatu. Chtěla jsem 2 za 18Kč. Automat po mě ale chtěl víc peněz, protože něco nezapočítal, nebo započítal blbě. Koupila jsem si lístky? Nee, protože mi chyběla 1Kč-_-. Stornovala jsem "objednávku" a z automatu mi najednou vypadlo 40 Kč (prý jsem tam naházela 35 Kč, proč mi vypadlo 40?) Získala jsem tedy zpět 40 Kč a rozbila automat.(y)
Autobus také nejel, a tak jsem se vrátila domů. Štvaly mě ty vyfénované vlasy a že jsem celkově tak pospíchala.:( Dala jsem si oběd a pak mi volaly ty dvě paka, ať přijedu tedy později. Přemluvila mě věta ,,My tě tady chcem!". Tak jsem se znovu oblékla a vyrazila.


Musím říct, že americký fotbal.. celkem dobrý. Nechápu moc pravidla, ale bavilo mě to. Vadí mi ty chrániče? na ramenou, vypadá to ošklivě (oproti rugby, na které občas koukáme) alee.. spodní část těl byla naprosto k pokukání. Kluci měli fakt pěkný zadky. Takže jo, něco mi na tom připadalo přitažlivýho.:D
Doporučuju podívat se živě na americký fotbal. ^^ (pozor na tlustší jedince.. ale jestli to někoho láká:D)

Pocit mít tátu

19. července 2015 v 18:15 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!
Včera slavil narozky mamky přítel, Honza. Řekla jsem si, že mu dám nějaký super dárek, a tak jsem dloouho přemýšlela, co by to mělo být. Kouká na seriál Game of thrones, proto mě napadlo, že by to mohl být nějaký fan předmět.
Když už jsem se rozhodla pro hrnek, zjistila jsem, že se to spíš vyplatí vytisknout v nějakém obchodě. Když už jsem věděla i tohle, musela jsem vybírat nejlepší obrázek. Hrůza! Nemohla jsem si vůbec vybrat.:D
Když už jsem i vybrala obrázek, zjistila jsem, že by hrnek dorazil za vcelku dlouhou dobu. A protože mi maminka řekla přesný datum až den před dnem D, neměla jsem moc času. A dávat opožděný dárek se mi moc nechtělo. Tímto to všechno padlo.

Cheese

17. července 2015 v 15:05 | Karolína Kadl |  tralala
Ahoj!
Už jste někdy přemýšleli jaké kouzlo má obyčejný úsměv?
Většina bude souhlasit, že vám druzí pak můžou připadat sympatičtější, přátelštější a celkově prostě šťastnější.
Proč ale úsměv dělá lidi i krásnějšími?
Je to možné, že za to může jenom právě úsměv? Tak obyčejná věc?


- Né každý bude souhlasit. Můj názor je však takový, že každému úsměv sluší. Musí jenom vědět, který typ úsměvu to je.


Sváteček

17. července 2015 v 9:00 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!

Opožděně jsem si vzpomněla, že jsem chtěla napsat článek.:D
V úterý jsme odjížděli z chaty s úplně úžasnou partou. Když jsem dostala pozvánku jakože ,,na chatu grilovačku" nevěřila jsem, jejich úmysly byly jasné!:D
Byli jsme tam 3 dny a musím říct, že jsem si to neskutečně užila. ^^ Ale v úterý jsme odjížděli a já moc nenaspala. Ti nejlepší (jako já :3) šli totiž spát v 5 hodin ráno a já jako expert vstávala v 7, protože mi bylo neskutečné vedro. Půl hoďky jsme kecali s mým spolunocležníkem, ale ten pak chtěl spát. Šla jsem tedy na procházku, abych se ranním deštíkem zchladila. Když jsem se vrátila, nemohla jsem budit toho, s kým jsem si předtím povídala. Spali jsme ale v jedné posteli, a tak díky mému dobrému srdci nebudit nebylo na posteli místo.:D Vlezla jsem si na druhou postel, která byla v místnosti, seděla a poslouchala 2 hodiny písničky vedle dalšího spáče. Když pak všichni vstávali, já si na chvíli lehla. Ale jenom jsem odpočívala! :D Musela jsem to tedy dospat večer doma.
Když jsem přijela domů, zapla jsem fcb a zjistila, že jsem nějak žádaná. Když jsem otevřela zprávy, došlo mi, že mám svátek!:D (ano, opravdu se jmenuju Karolína :3)
Zvláštní, jak člověk o prázdninách zapomíná na data.. :D

Flákač

16. července 2015 v 21:14 | Karolína Kadl |  Daily
Ahoj!

Tak jsem si říkala, že se neskutečně flákám. Chodím spát pozdě, vstávám pozdě, necvičím, neběhám. Jediné, na co jsem pyšná, je to, že už tolik nejím. A víceméně nemám ani moc chuť na sladké (divný:D).
Jenže to, že nejím tolik blbostí, neznamená, že bych neměla makat že jo. Noo a tak jsem dneska šla z našeho sídliště dolů do města pěšky (šetřim) a večer zase pěšky nahoru. Kopec jak blázen, byla jsem zpocená úplně všude. :(:D
Ale došlo mi, že pokud budu tenhle mega kopec chodit častěji, určitě zhubnu.
Co vy? Hubnete nebo se spíš cpete?:D

Kokos & jahody

14. července 2015 v 15:44 | Karolína Kadl |  artologie

Ahoj!
Řekla jsem si, že bych měla začít kreslit, abych se u přijímaček na vejšku naprosto neznemožnila, nebo alespoň abych něco přidala do (zatím nevytvořeného) portfólia.
Vybírala jsem, co by to tak mělo být. A zaujal mě kokos!
V prvních momentech jsem se docela proklínala, že jsem si vybrala zrovna tohle, ale když už to začínalo dostávat to "něco", byla jsem vlastně spokojená.


Upřímně se mi tenhle obrázek fakt líbí. A co vám? :)